Ajalugu

         Eidsvoll Miljoprodukter alustas tegevust Norras motoga "Puhtus ilma kemikaalideta". See mõiste levib kiiresti ja täna tegutseme edukalt koos Norras, Kanadas, USA-s, Austraalias, Leedus, Lätis, Eestis. Meie eesmärk on parandada elukvaliteeti ja vähendada radikaalselt kemikaalide kasutamist maailmas!

 

1994

Kõik sai alguse Norras, "putukad auto esiklaasil". 1994.a tutvustas Bjorn Nicolaisen imelist lappi, mis puhastab efektiivselt väga määrdunud klaasi üksnes mikrokiudlapi ja vee abil.

 

Vahetult peale seda käivitas Eidsvoll Miljoprodukter´i firma Norras müügi, kutsudes kõiki kaasa motoga “puhtus ilma kemikaalideta”. See oli uuenduslik ja kaasaegne lähenemine puhastamisele, mis keskendub kemikaalide kasutamise vähendamisele, kasutades üksnes mikrokiudlappi ja vett. See kontseptsioon paelus paljusid ja äri arenes kiiresti. Algusest peale on see kaasa toonud positiivseid muutusi konsultantide elus.

 

1999

Moto "Puhtus ilma kemikaalideta" edu kasvas ja ulatus Norra riigipiiri taha. 1999.a. kevadel jõuab väike, punane mikrokiudlapp Kanadasse. Eidsvoll Miljoprodukter otsustas luua oma esimese tütarettevõtte välismaal ning mikrokiudtooted leiavad tunnustust Kanadas. Tuginedes Norra kogemusele, laienes Norwex kiiresti Põhja-Ameerikas ja koges suurepärast müügikasvu. Loodi Norwex´i osakapital, et toetada rahvusvahelise laienemise võimalust.

2004

Lätis asutatakse Norwex Baltic, mis nüüd tegutseb edukalt kolmes Baltikumi riigis: Lätis, Leedus ja Eestis.

2007

Norwex võtab kasutusele uue hõbedakiuga mikrokiudkanga, mis saavutab juhtpositsiooni oma valdkonnas.

Avatakse ametlik kontor Austraalias- kasv sellel turul on hämmastav. Norwexi eesmärk on parandada elukvaliteeti ja keskendada keskkonna säästmisele.

 

2008

 

Vastuseks klientide nõudluse kasvule, laieneb Norwexi tootevalik ja pakutakse ka isiklikke hügieenitooteid ilma kahjulike kemikaalideta.

Täienes Norwex´i missioon: "Parandada elukvaliteeti, vähendades radikaalselt kemikaalide kasutamist igapäevases elus".

 

2009

Luuakse Norwex´i enda mikrokiudtehas Hiinas.

2010

Norwex Enviro Tooted muudavad Kanadas nime, laineb toodete nõudlus üle Põhja-Ameerika.

2011

 

Avatakse ametlik Norwex´i kontor USA-s, laieneb isikliku hügieenitoodete sari.

 

2013

Avatakse Norwex´i jaotuskeskus USA-s, et pakkuda klientidele parimat teenindustaset.

 

2014

 

 

Tähistatakse 20-ndat juubelit.

Oleme uhked, et oled osa meie perest!